Post by Kariina on Apr 8, 2015 18:04:24 GMT
Piettiössä järjestetään lauantaina 25.4. kouluratsastuskilpailut - muttei aivan perinteiset, sillä näissä kisoissa satula heitetään narikkaan ja taidot näytetään satulatta! Kisapaikalta löytyy buffetti, josta voi ostaa kaikkea makkarasta leivonnaisiin. Talutusratsastusta on myös perheen pienimmille, tätä tehtävää tulevat suorittamaan Lily ja Lexia. Tule viettämään hauska kisapäivä Piettiöön!
Kilpailupäivä 25.4.2015
VIP 24.4.2015
Vastuuhenkilö Romppu (VRL-12352)
Järjestyspaikka Piettiö (PIET6635)
Tulokset arvotaan
Näin osallistut
- Osallistumiset lähetetään tähän topaan
- Muodossa
luokka (rivinvaihto)
Ratsastaja - Hevonen
- En valitettavasti ilmoita tuloksista minnekään.
- 3 hevosta / ratsastaja / luokka
- Hevonen / 2 luokkaa / kilpailu
- Hevonen / 1 kerta / luokka
- Luokkiin otetaan rajaton määrä osallistujia
Luokat
1. Helppo C
2. K.N. Special
3. Helppo B
4. Helppo A
Ohjelmien kevennysosuudet tullaan menemään harjoitusravissa!
TULOKSET:
Luokka 1.
1. Benjamin - Thalia Star
2. Rosanna - Naistennaurattaja
3. Mila - Inferno Beat
4. Jonna - L.S Riitasointu
5. Jonna - Fortis Ritar
6. Essi - Kuis Aur
7. Jenna - BeeBee
8. Jenna - My Cinda
9. Mila - Taffeltoff
10. Mila - Vaahterapolun Tuju-Soppa
11. Rosita - Kayleigh
12. Rosanna - Uppsluppet
13. Saika - Maskros SWE
14. Julia - Glittrande Kryptonit SWE
15. Jenna - Rachida
16. Rosanna - Kvatro
17. Jonna - Donkere Hemel
Luokka 2.
1. Julia - K.B. Suomineito
2. Jonna - L.S Riitasointu
3. Rosanna - Daisie Blossom
4. Jonna - Fortis Ritar
5. Jenna - Evelyn
6. Rosanna - Kiisken Snipy Snapy
7. Mila - K.B. Murheenkryyni
8. Mila - Hilmaluodon Eevertti
9. Mila - Splash of Keno
10. Jonna - Donkere Hemel
11. Jenna - Chi Cherry
12. Jenna - Pandora
Luokka 3
1. Jonna - Lampikallion Ryöväri
2. LaaLaa - As Bright as Capella
3. Julia - Reckless Kirby
4. Benjamin - Stjärna frá Susikallio
5. Jonna - Kickstar VI
6. Viona - Vrolijk Cilla
7. Mila - Kinderi Suprise
8. Mila - P.O. Vikarasti
9. Rosanna - Rady Flip
10. Mila - Bambinya
11. Viona - Wüt Somernachten
Luokka 4.
1. Rosanna - Darn Star Dust
2. Mila - K.B. Huhupuhe
3. Mila - Greywood's Vanil Noir
4. Mila - Sammy Wii!
5. Rosanna - Coocieside Karde
6. Jonna - Lampikallion Ryöväri
7. yersinio - Oldfinion Stark Amorina
8. Sofia W. - Vaniman Kuusivaras
9. Rosanna - Lanselot
10. Essi - Donette DK
11. Viona - Susikallion Dahlia
12. Benjamin-Kashmir F
13. Saika - Hevimuskotti
14. Sofia W. - Vaniman Tuukkeli
15. Jonna - Kickstar VI
Kilpailupäivä 25.4.2015
VIP 24.4.2015
Vastuuhenkilö Romppu (VRL-12352)
Järjestyspaikka Piettiö (PIET6635)
Tulokset arvotaan
Näin osallistut
- Osallistumiset lähetetään tähän topaan
- Muodossa
luokka (rivinvaihto)
Ratsastaja - Hevonen
- En valitettavasti ilmoita tuloksista minnekään.
- 3 hevosta / ratsastaja / luokka
- Hevonen / 2 luokkaa / kilpailu
- Hevonen / 1 kerta / luokka
- Luokkiin otetaan rajaton määrä osallistujia
Luokat
1. Helppo C
2. K.N. Special
3. Helppo B
4. Helppo A
Ohjelmien kevennysosuudet tullaan menemään harjoitusravissa!
TULOKSET:
Luokka 1.
1. Benjamin - Thalia Star
2. Rosanna - Naistennaurattaja
3. Mila - Inferno Beat
4. Jonna - L.S Riitasointu
5. Jonna - Fortis Ritar
6. Essi - Kuis Aur
7. Jenna - BeeBee
8. Jenna - My Cinda
9. Mila - Taffeltoff
10. Mila - Vaahterapolun Tuju-Soppa
11. Rosita - Kayleigh
12. Rosanna - Uppsluppet
13. Saika - Maskros SWE
14. Julia - Glittrande Kryptonit SWE
15. Jenna - Rachida
16. Rosanna - Kvatro
17. Jonna - Donkere Hemel
Luokka 2.
1. Julia - K.B. Suomineito
2. Jonna - L.S Riitasointu
3. Rosanna - Daisie Blossom
4. Jonna - Fortis Ritar
5. Jenna - Evelyn
6. Rosanna - Kiisken Snipy Snapy
7. Mila - K.B. Murheenkryyni
8. Mila - Hilmaluodon Eevertti
9. Mila - Splash of Keno
10. Jonna - Donkere Hemel
11. Jenna - Chi Cherry
12. Jenna - Pandora
Luokka 3
1. Jonna - Lampikallion Ryöväri
2. LaaLaa - As Bright as Capella
3. Julia - Reckless Kirby
4. Benjamin - Stjärna frá Susikallio
5. Jonna - Kickstar VI
6. Viona - Vrolijk Cilla
7. Mila - Kinderi Suprise
8. Mila - P.O. Vikarasti
9. Rosanna - Rady Flip
10. Mila - Bambinya
11. Viona - Wüt Somernachten
Luokka 4.
1. Rosanna - Darn Star Dust
2. Mila - K.B. Huhupuhe
3. Mila - Greywood's Vanil Noir
4. Mila - Sammy Wii!
5. Rosanna - Coocieside Karde
6. Jonna - Lampikallion Ryöväri
7. yersinio - Oldfinion Stark Amorina
8. Sofia W. - Vaniman Kuusivaras
9. Rosanna - Lanselot
10. Essi - Donette DK
11. Viona - Susikallion Dahlia
12. Benjamin-Kashmir F
13. Saika - Hevimuskotti
14. Sofia W. - Vaniman Tuukkeli
15. Jonna - Kickstar VI